Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 17, 2019 in Beauty |

Love&desire Premium Edition – naturalny sposób na poprawę jakości życia

Love&desire Premium Edition – naturalny sposób na poprawę jakości życia

Naukowcy a zwłaszcza socjologowie wciąż podkreślają trudności, przed jakimi – w dzisiejszych czasach – stają ludzie chcący wejść w relację z innymi. Przyspieszony tryb życia, brak czasu dla innych i wreszcie wszechobecna gonitwa za pieniędzmi, utrudniają otwarcie się na innych i w konsekwencji – budowę relacji.

Feromony są w tej sytuacji doskonałą alternatywą. Te chemiczne związki lotne są w naturze bardzo często spotykane. Ich niedawne odkrycie u ludzi spowodowało znaczny wzrost liczby przeprowadzanych badań, które jednoznacznie wskazały, iż występują one w wydzielinach ludzkiego ciała.

Jak działają feromony, czyli biochemia w praktyce

Feromony działają na każdego i na każdą z nas. Ich oddziaływanie nie ogranicza się wyłącznie do innych osób. Co więcej, spektrum ich działania również jest bardzo szerokie.

  1. Działanie feromonów sprawia, że zaczynamy odczuwać silne podniecenie seksualne. Ma to związek przede wszystkim z intensywnością ich uwalniania. Jednym słowem im więcej uwalnia ich dana osoba, tym większy pociąg do niej czujemy.
  2. Działanie feromonów nie ogranicza się wyłącznie do sfery seksualnej. Wręcz przeciwnie – bardzo często wpływają one również na naszą sytuację zawodową. Osoby które je stosują są inaczej postrzegane wśród współpracowników i mają większe szanse na awans.
  3. Feromony działają również i na nas samych. Dzięki nim czujemy większą pewność siebie, co jest niewątpliwym atutem w życiu zawodowym i prywatnym.

Love&desire Premium Edition – klucz do sukcesu w miłości i pracy

Love&desire Premium Edition to najpopularniejsze feromony w Polsce. Są one kompozycją czterech różnych substancji chemicznych, których stężenie – w porównaniu do produktów konkurencyjnych – zostało podwojone. Charakteryzują się one ciekawym, orzeźwiającym zapachem, w którym dominującą rolę odgrywają aromaty cytrusów. Co więcej, feromony Love&desire oddziałują na inne osoby w bardzo zróżnicowany sposób, w tym łagodząc stres, redukując napięcie przedmiesiączkowe itd.

Sposób stosowania i wydajność

Dzięki swemu unikatowemu składowi, Love&desire Premium Edition są jednym z najbardziej ekonomicznych produktów na rynku. Charakteryzują się one bardzo wysokim stężeniem feromonów, sięgającym aż 0.044 procent łącznej masy preparatu. Ich stosowanie ogranicza się do bardzo małych ilości, co wydłuża czas jego aktywnego stosowania nawet do 6 – 7 miesięcy. Warto też zaznaczyć, że produkt winno się stosować w miejscach szczególnie narażonych na pocenie się i szybkie nagrzewanie. Dzięki temu jego skuteczność jest jeszcze większa. Love&desire Premium Edition są dostępne w małym, stylowym flakoniku o pojemności 50 ml. Produkt zawiera w swoim składzie perfumy, dzięki którym jego siła oddziaływania jest jeszcze większa.

Podsumowując, feromony Love&desire Premium Edition to doskonały sposób na poprawę pewności siebie i przepis na osiągnięcie sukcesu w życiu towarzyskim i zawodowym. Produkt – ze względu na swój naturalny skład – nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Więcej: https://sklep-feromony.pl/