Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 21, 2019 in Beauty |

Pieniądze szczęścia nie dają, ale dają je… zakupy!

Pieniądze szczęścia nie dają, ale dają je… zakupy!

Ten, kto lubi zamieniać swoje dobra finansowe na materialne, zawsze znajdzie powód, by odwiedzić jakieś centrum handlowe. Specjaliści od marketingu zresztą chętnie takim osobom wszelkie dylematy w tej kwestii ułatwiają.

Na co dzień widzimy bardzo dużo reklam, które otaczają nas z każdej strony. W obecnych czasach coraz więcej szukamy wyjątkowych rzeczy. Wiele z nich można znaleźć w centrach handlowych oraz w sklepach internetowych.  A jak sprawa wygląda z zakupem rzeczy sztych na miarę. Na przykład marzy Ci się piękna i niepowtarzalna bielizna koronkowa. Gdzie ją szukać? W sklepach stacjonarnych czy online? Zawsze najchętniej takie zakupy robi się przy okazji.

Wszak można sobie wytłumaczyć, że nie idzie się na zakupy, ale… załatwić sprawę w banku, na poczcie, w gazowni, a nawet odwiedzić lekarza. Wszystko to zawiera w sobie galeria handlowa. Warszawa zaprasza do takiego miejsca w każdej swojej dzielnicy, a każda z nich z kolei prześciga się w atrakcyjności z poprzednia. Mamy więc w centrach kina, siłownie, sushi restauracje czy wręcz przedszkola na godziny – można się dziwić, ale prawda jest taka, że tak wygląda w dzisiejszych czasach galeria handlowa, Warszawa nie jest tu wyjątkiem. To także nic dziwnego pod względem psychologicznym – zakupy uwalniają w człowieku mnóstwo hormonów szczęścia, endorfin, które choć na chwilę sprawiają, że zapominamy o naszych kłopotach – czy można więc się dziwić temu, że wśród najlepszych polepszaczy humoru figuruje galeria handlowa? Warszawa wie, co odpowiedzieć – można, ale po co?