Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 21, 2019 in Beauty |

Jak pozbyć się cellulitu?

Jak pozbyć się cellulitu?

Cellulit to jeden z najczęściej występujących defektów urodowych kobiet. Według badań, ponad 80% kobiet na świecie narzeka na ten problem. Z powodu efektu wizualnego jaki powoduje, nazywany bywa skórką pomarańczową. Pojawia się najczęściej na pośladkach i udach, rzadziej na brzuchu i ramionach.

 

Może dotyczyć wszystkich kobiet, niezależnie od ich wagi. Do głównych przyczyn powstawania cellulitu zalicza się: nieodpowiednią, wysokoprzetworzoną dietę, brak aktywności fizycznej oraz zaburzenia hormonalne.
W jaki sposób wspomóc ujędrnianie skóry i pozbyć się skórki pomarańczowej? Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i uwarunkowań genetycznych. Produktem wspomagającym walkę o gładkie ciało jest skoncentrowane serum ujędrniające do ciała. Produkt ten ujędrni, wygładzi, może zwiększyć elastyczność skóry nawet o 20 procent. Pozostawia uczucie gładkiej i satynowej skóry na długi czas.

 

Pamiętaj, że wszelkie kosmetyki ujędrniające mogą dawać zadowalające efekty tylko przy regularnym ich stosowaniu. Aktywność fizyczna i regularne stosowanie serum ujędrniającego zdecydowanie wspomoże i przyspieszy efekty kuracji odchudzającej.