Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 30, 2019 in Beauty |

Modne buty na wiosnę

Modne buty na wiosnę

Kiedy robi się cieplej, zimowe kurtki i buty nadmiernie grzeją. Wracając z pracy czujemy, że za ciepło się ubraliśmy. Przegrzanie sprzyja przeziębieniu, dlatego na wiosnę musimy pomyśleć o zmianie garderoby. Jakie buty na wiosnę będą odpowiednie?

 

Długie kozaki lub ocieplane botki powinniśmy zamienić na lżejsze obuwie. Idealne będą skórzane buty. Nie powinny być zbyt płytkie, gdyż wiosną często pada deszcz i tworzy się błoto. Modne buty na wiosnę mogą być do kostki. Wówczas nie jest nam zbyt ciepło, ale i nie zamoczymy nóg, gdy złapie nas ulewa.
Wybierając obuwie na wiosnę możemy zrezygnować z ocieplanych wersji. Najlepsze będą modne buty z miękką, niezbyt grubą wkładką. W sprzedaży dostępnych jest mnóstwo modeli. Możemy skorzystać także z wyprzedaży i kupić typowo jesienne buty, które sprawdzą się też wiosną.

 

Kiedy lubimy podążać za trendami i nie wiemy jakie buty na wiosnę będą modne w sezonie, możemy inspiracji poszukać w internecie lub czasopismach. Największą popularnością cieszą się zwykle proste ponadczasowe modele. Takie modne buty na wiosnę są zawsze na topie.
Pamiętajmy też o najmłodszych. Dzieci z racji tego, że szybko rosną potrzebują nowego obuwia co sezon. Adidasy mogą się nie sprawdzić podczas deszczowych dni. Kiedy myślimy o tym jakie buty na wiosnę kupić dla malucha, możemy zdecydować się na dwie pary. Kolorowe kalosze i skórzane półbuty będą idealne. Modne buty na wiosnę dla dzieci powinny być dopasowane. Zbyt duże będą niewygodne. Wiosenne spacery w wygodnych butach będą przyjemnością i nawet deszcz nie będzie przeszkodą w zabawie na świeżym powietrzu.