Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 12, 2019 in Beauty |

Zabiegi odmładzające cerę.

Zabiegi odmładzające cerę.

Medycyna estetyczna to w dwudziestym pierwszym wieku bardzo modny trend, zwłaszcza wśród kobiet. Skóra dojrzewa, traci jędrność, pojawiają się i zmarszczki.

 

Utrata jędrności skóry potrafi zmienić wygląd człowieka jego rysy twarzy. Zabiegi odmładzające oraz rewitalizujące stosuje się aby zatuszować procesy starzenia skóry i odzyskać młody wygląd nawet na kilka lat. Na wygląd skóry składa się kilka czynników na przykład dieta, poziom stresu, geny, wystawianie skóry na działanie słońca.

 

Medycyna estetyczna różni się tym od pielęgnacji domowej tym że, działa od wewnątrz a jej efekty są bardziej efektowne. Zabieg odmładzający polega na wstrzyknięciu w skórę wypełniacza zwiększającego objętość tkanek, którym jest kwas hialuronowy lub kwas inny. Podczas zabiegu pacjent odczuwa kłucie oraz uczucie rozpychania. Ogromna zaletą liftingu jest natychmiastowy efekt. Kwas ten działa następująco: wygładza zmarszczki i bruzdy działa ujędrniająco i podnosi policzki. Efekt utrzymuje się około pół roku więc jest bardzo skuteczny.