Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 3, 2018 in Beauty |

Jak zrobić wymarzoną sylwetkę ?

Jak zrobić wymarzoną sylwetkę ?

Początek nowego roku to idealny moment, by zadbać o swoje zdrowie, by popracować nad nowymi nawykami oraz by zacząć poprawiać swoją sylwetkę, z której będziemy mogły cieszyć się w miesiącach wakacyjnych. Warto jednak wszystko na początku przemyśleć i do realizacji założonego celu podejść z rozsądkiem.

Jak zrobić wymarzoną sylwetkę ?

Pracę nad wymarzoną sylwetką powinnyśmy rozpocząć od wizyty u dietetyka. Specjalista, po przeprowadzonym wywiadzie, skieruje nas na odpowiednie badania, a na podstawie uzyskanych wyników rozpisze nam odpowiednio dobraną do nas dietę. Odpowiednio dobrana dieta jest tworzona indywidualnie dla każdego pacjenta, ponieważ każdy ma inne cele, jeśli chodzi o zgubienie nadprogramowych kilogramów oraz inne wyniki badań, i to do tych rzeczy posiłki powinny być dobrze zbilansowane.

Dieta jednak to nie wszystko. Należy również pomyśleć o aktywności fizycznej. W tym celu możesz odwiedzić punkt Lady fitness Gdynia i zapisać się na zajęcia na przykład z zumby czy trampolin. Jeśli długo nie ćwiczyłaś, to rozważ również zajęcia z gimnastyki albo jogi. Powolne wykonywanie ćwiczeń w placówce fitness spowoduje, że Twoje mięśnie powoli ruszą do pracy i nie będziesz miała wielkich zakwasów po ćwiczeniach. A co się z tym łączy? To, że nie poddasz się, tylko zaczniesz regularnie odwiedzać klub fitness i z radością przychodzić na kolejne, wybrane przez siebie zajęcia. Jeśli nie wiesz jakie zajęcia będą idealne do Ciebie, to możesz o radę zapytać dietetyka (w końcu zna Twoje wyniki badań) albo recepcjonistkę w klubie fitness.