Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 9, 2020 in Beauty |

Zabiegi mezoterapii NNM

Zabiegi mezoterapii NNM

Mezoterapia NNM to innowacyjna metoda wykonywania zabiegów, będąca nowoczesną alternatywą dla klasycznego nakłuwania, czy chirurgii plastycznej. W tego typu zabiegach wykorzystywane są specjalne krótkie impulsy elektryczne stworzone w celu łagodzenia przekrwienia tkanki. Metoda ta stosowana jest przy terapiach odmładzających, antycellulitowych i likwidujących tkankę tłuszczową. Podczas zabiegu przez skórę pacjenta docierają impulsy elektryczne, które pozwalają substancjom aktywnym przedostać się przez naskórek do głębszych warstw skóry. Substancje aktywne dostosowane są do problemu skórnego, który nas dotyczy. Zabiegi są bezbolesne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, dodatkowo nie wymagają rekonwalescencji.

 

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzamy dokładny wywiad z pacjentem w celu dostosowania odpowiedniego zabiegu oraz wykluczenia przeciwwskazań. Dodatkowo przeprowadzana jest bezpłatna konsultacja, na której dobieramy sposób stosowanych substancji, ilość oraz częstotliwość wykonywania zabiegów.
Zazwyczaj seria obejmuje ok. 8-10 zabiegów wykonywanych 1-3 razy w tygodniu.

 

Mezoterapia NNM Kraków jest wykonywana w gabinetach i salonach, który zapewnia profesjonalną opiekę medyczną, dodatkowo jest wykonywana tylko przez przeszkolone osoby: kosmetologów i specjalistów medycyny estetycznej, fizjoterapeutów a także lekarzy i pielęgniarki.

 

Jeżeli chodzi o przeciwwskazania dotyczące przeprowadzenia zabiegu, należy je zawsze skonsultować z lekarzem. Niestety wiele chorób
sercowo- naczyniowych, żylnych czy nowotworowych wyklucza wielu pacjentów, nie narażając ich na niepożądane powikłania.