Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on cze 29, 2020 in Beauty |

Jak skutecznie nawilżyć cerę? Serum ze śluzem ślimaka

Jak skutecznie nawilżyć cerę? Serum ze śluzem ślimaka

W sklepach kosmetycznych, zarówno tych internetowych jak i stacjonarnych znajdziemy bardzo wiele interesujących produktów kosmetycznych. Aby jednak były one skuteczne, należy zadbać o właściwy ich dobór. Wspaniałym pomysłem byłoby dobieranie kosmetyków pasujących do posiadanego przez nas rodzaju cery.

Jakie kosmetyki stosować, gdy chcemy nawilżyć cerę? Serum ze śluzem ślimaka

Nie ulega wątpliwości, że nawilżanie cery to podstawa, jeżeli zależy nam na tym, aby była ona w dobrej kondycji. Śmiało możemy więc zainteresować się kremami nawilżającymi na dzień do twarzy. Wspaniałym pomysłem będzie zakup kremu, który nie tylko powierzchownie nawilży skórę, ale zadba również o nawilżenie jej głębszych warstw. Godne polecenia będą na pewno kosmetyki z wysoką zawartością kwasu hialuronowego. Nie ulega wątpliwości, że powinniśmy zainteresować się także serum. Jeśli mamy skórę wyjątkowo suchą lub też bardzo dojrzałą, wspaniałym wyborem będzie serum ze śluzem ślimaka.

Jakie efekty da stosowanie kosmetyku ze śluzem ślimaka?

Wśród osób, które decydują się na zakup kosmetyku ze śluzem ślimaka na szczególną uwagę zasługują przedstawicielki płci pięknej. Paniom zależy na tym, aby cera była odpowiednio nawilżona, jędrna i promienna. Te efekty jest w stanie zagwarantować nam serum zawierające w swoim składzie dobroczynny śluz ze ślimaka. Nie sposób nie wspomnieć również o właściwościach regenerujących takiego serum. Z tego też względu jest ono w stanie przyśpieszyć gojenie się wyprysków, a także zapobiec nowym niedoskonałościom. Warto zauważyć, że serum musi być stosowane systematycznie. Najlepszym rozwiązaniem będzie używanie serum każdego poranka, koniecznie na starannie oczyszczoną skórę. Jeżeli zaaplikujemy serum na cerę zanieczyszczoną, składniki aktywne w nim zawarte nie wchłoną się. Serum zawsze trzeba aplikować oczyszczonymi dłońmi. Nie zapominajmy również o tym jak ważne jest równoległe stosowanie innych produktów kosmetycznych. Warto wyposażyć się chociażby w łagodny żel oczyszczający, który przygotuje skórę na przyjęcie serum. Poznaj inne propozycje nawilżania skóry na phenome.eu