Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 10, 2019 in Inne |

Beztroska zabawa

Beztroska zabawa

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem i doskonale wszyscy pamiętają, jak wiele radości sprawiała beztroska zabawa. W tym artykule przedstawimy Państwu miejsce, w którym taka zabawa jest możliwa.

ZABAWA W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM

Osoby, które mieszkają w województwie mazowieckim, a dokładnie w Warszawie i posiadają dzieci, którym chcą zapewnić świetnie spędzony czas, to sala zabaw Wawer może okazać się absolutnym strzałem w dziesiątkę. Ta sala zabaw posiada trzy-poziomową konstrukcję, w której znajdują się zjeżdżalnie, tory przeszkód oraz pajęcza sieć. Jest to jednak miejsce do zabawy dla dzieci troszkę większych. Dla mniejszych dzieci został stworzony w tym miejscu specjalny kącik, który znajduje się obok kawiarni, gdzie mogą przebywać rodzice i opiekunowie.

INNE ATRAKCJE

Poza specjalną konstrukcją do zabawy – dzieci mogą skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, której trasa może być indywidualnie dostosowywana do umiejętności ruchowych oraz wieku danego dziecka. Istnieją także specjalne sale o charakterze tematycznym. Dzieci mogą wziąć udział w zajęciach kulinarnych, ogólnorozwojowych oraz dotyczących eksperymentów.

IMPREZY

Sala zabaw Wawer zajmuje się także organizacją urodzin oraz innych imprez okolicznościowych dla dzieci. W tym celu zostały stworzone aż 3 pomieszczenia, w których dzieci mogą obchodzić swoje święta. Po zjedzeniu tortu przychodzi czas na zabawę. W tym celu dzieci udają się do konstrukcji, w której znajdują się zjeżdżalnie, tory przeszkód, pajęcza sieć lub na ściankę wspinaczkową.