Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 2, 2019 in Beauty |

Botox- zafunduj sobie młodość

Botox- zafunduj sobie młodość

Każdy z nas słyszał chyba o narzędziu medycyny estetycznej, jakim jest Botox. To jedna z wielu metod walki z przybywającymi wraz z wiekiem zmarszczkami. Skutecznie wygładza, a co za tym idzie redukuje zmarszczki.

Sam zabieg polega na wstrzyknięciu w mięśnie jadu kiełbasianego inaczej zwanego wysoko oczyszczonym białkiem botulinotoksyny. Ostrzykuje się przeważnie okolice czoła oraz w kół oczu, tak aby pozbyć się nieznośnych bruzd i kurzych łapek. Decydując się na taki zabieg należy pamiętać, iż ma on działanie wyłącznie tymczasowe, a co za tym idzie dla utrzymana efektu konieczne są regularne wizyty w salonie oferującym takowe usługi.

Sama operacja trwa zaledwie 10 minut, a na zadowalający nas rezultat czekać trzeba od 24 do 48 godzin. Mieszkanki dużych miejscowości nie powinny mieć problemu ze znalezieniem renomowanej kliniki. Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu i aby zatrzymać młodość zdecydowałaś się na Botox Gdynia daje ci mnóstwo możliwości. Ostateczny efekt wizyty w salonie zobaczysz jednak dopiero po tygodniu lub miesiącu. Będzie on utrzymywał się od 3 do 4 miesięcy. Dlatego, jeśli wybierzesz właśnie tę metodę musisz liczyć się z koniecznością poddania się kolejnym zastrzykom.

Koszty takiego zabiegu różnią się i uzależnione są od stawki, jaką proponuje gabinet. Część z klinik pobiera opłaty od dawki, a niektóre cenę uzależniają od powierzchni ciała, która potraktować chcemy jadem kiełbasianym. Koszty wahają się więc od 400 do 900 złotych za wykonanie zabiegu.

Na Botox nie powinny decydować się osoby posiadające alergie, na któryś ze składników preparatu lub te posiadające zranienia czy infekcje w miejscu, gdzie zabieg ma być wykonany. Również infekcja układu moczowego dyskwalifikuje pacjenta do momentu uporania się z tą przykrą dolegliwością. Wstrzyknięcie jadu kiełbasianego w zmarszczki uniemożliwia również ciąża i karmienie piersią.