Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 19, 2021 in Beauty |

Jak zdobyć idealny prezent dla kobiety?

Jak zdobyć idealny prezent dla kobiety?

Wybór prezentów nie jest łatwą sprawą – trzeba bardzo dobrze kogoś znać by wiedzieć jakie ma prezentowe upodobania. W krajach zachodnich zupełnie normalną sprawą jest lista prezentów dostępna w sklepach (także internetowych) – w Polsce ten zwyczaj dopiero raczkuje i nie zawsze jest dobrze postrzegany. Tymczasem prezent to taka instytucja, która ma sprawić radość osobie obdarowywanej (a nie osobom kupującym). Kupowanie upominków w ciemno, bez wiedzy o tym czego w danej chwili dana osoba potrzebuje lub pragnie, może w finale być jednym wielkim rozczarowaniem. Widać to zresztą na portalach sprzedażowych, gdzie często promowane są kategorie nietrafionych prezentów. Prezent dla kobiety w wydaniu perfekcyjnym to taki, który sama sobie by kupiła.

Rewolucja w prezentach

W sytuacji gdy ktoś chce kupić prezent dla kobiety, a zupełnie nie zna jej gustu, może zastosować rozwiązanie, które uwalnia od ryzyka zakupu upominku, który nie da nikomu radości. Takim udogodnieniem są karty podarunkowe, które można realizować w wielu sklepach tradycyjnych lub w sklepach internetowych. Karta podarunkowa może mieć różną wartość (nie ma tutaj konieczności zamawiania karty, która przekracza czyjekolwiek możliwości finansowe). Wybór karty może być dopasowany do relacji z daną kobietą (osoba bardzo bliska, dalsza znajoma). Dzięki karcie podarunkowej w łatwy sposób można uniknąć zakłopotania w sytuacjach zastanawiania się nad prezentem dla kobiety, która ma dosłownie wszystko lub dla kobiety, która dopiero się usamodzielnia lub jest w bardzo młodym wieku i ma zupełnie inny gust niż osoba w wieku dojrzałym.

Standardowe prezenty odejdą do lamusa?

Kupowanie prezentów nigdy nie było łatwe. Zastanawianie się nad dobrym wyborem zabiera dużo czasu, na dodatek nigdy nie ma gwarancji, że będzie to faktycznie dobry wybór. W praktyce prezenty mogą być po prostu zdublowane (na przykład ktoś już ma ileś zestawów kosmetyków, serwisów do kawy, garnków, kompletów obiadowych). Ten problem bardzo dobrze widać na przykład na weselach, gdzie od powtarzających się prezentów może rozboleć głowa. Dlatego karty podarunkowe całkowicie eliminują niekomfortowe sytuacje, zwłaszcza że kobiety zazwyczaj reagują na prezenty w sposób emocjonalny i mało kiedy ukrywają co czują na widok prezentu. Karta podarunkowa ma ogromną przewagę nad samodzielnie wybranym prezentem – pozwala obdarowanej kobiecie na realizację zakupowych marzeń.

Prezent dla kobiety czyli STOP dla nieprzemyślanych upominków

Urodziny, imieniny, prezenty na gwiazdkę i cała masa innych prezentowych sytuacji potrafią spędzać sen z powiek osobom, które nie wiedzą co kupić na daną okoliczność. Zamiast tracić czas na przeczesywanie internetu lub chodzenie po galeriach handlowych, po prostu trzeba zachować się w sposób innowacyjny i zdecydować się na karty podarunkowe. Moc zakupowa danej karty zależy od zamożności portfela, przy czym powinno się pamiętać o tym, by osoby obdarowywanej nie wprawiać w zakłopotanie (chodzi o to, że w przypadku rewanżu prezentowego taka osoba nie powinna mieć poczucia winy, że nie stać jej na zakup prezentu o podobnej wartości, co ma istotne znaczenie w sytuacji, jeśli karta podarunkowa ofiarowana jest na przykład sąsiadce lub dalszej znajomej). Każda kobieta będzie zadowolona z takiego prezentu, zwłaszcza że jest on neutralny i nie zajmuje miejsca na regale z niechcianymi upominkami. Tego typu kartę można zrealizować w dowolnej chwili. Sama karta przyczyni się do bardzo udanych zakupów.