Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 20, 2018 in Inne |

Cudze chwalicie, swego nie znacie

Cudze chwalicie, swego nie znacie

W tym roku mieliśmy inne niż zwykle Święta Wielkanocne, inny początek wiosny, inaczej niż zazwyczaj spędziliśmy pierwsze ciepłe i słoneczne dni kwietnia. Inne będą również wakacje. Być może odgórne zakazy nie pozwolą nam wybrać się na dalekie wczasy, a może niepewność i strach sprawią, że nie będziemy mieli ochoty na zagraniczne wyjazdy. W całym tym ambarasie okazuje się, że mamy wielkie szczęście. Dlaczego? Bo mieszkamy w pięknym kraju, w którym tak wiele możemy zobaczyć.

Nadszedł najlepszy czas na wymarzone wakacje w Polsce.

Oferta jest przecież bardzo szeroka. Zacznijmy od wybrzeża, gdzie zmęczeni słońcem na gorącej plaży, już po przejściu kilku metrów możemy ukryć się w chłodnym lesie lub wtopić się w tłum radosnych turystów przemierzających urokliwe Trójmiasto.
Jeśli nie Bałtyk, to Wisła. Czy ktoś już próbował spływu kajakiem? Wrażenia, widoki, emocje, klimat – niezapomniane i wyjątkowe. Jeśli nie rzeki, to jeziora. Tych mamy sporo, każdy znajdzie coś dla siebie. Ciche Bory Tucholskie czy piękne Mazury, a wszędzie mnóstwo spokoju i ciszy, czego nie sposób znaleźć na wakacjach w kurortach zagranicznych. Nie wszyscy jednak lubimy wodę. Na szczęście wymarzone wakacje w Polsce możemy spędzić w górach. Bieszczady i całe cudowne Podkarpacie, gdzie możemy się schować przed całym światem i spędzić wspaniały czas na prawdziwym odpoczynku i relaksie, w otoczeniu przyrody. Tatry i Zakopane, coś dla prawdziwych koneserów. Na dole tłumy ludzi, zabawa, grzane wino, muzyka i tańce, na górze natura w najpiękniejszym jej wydaniu. Wszystko czego potrzebujemy na urlopie mamy tak blisko siebie.
Wymarzone wakacje w Polsce będą idealne. Będą szczęśliwe i spokojne. Będą pachnieć polnymi kwiatami albo jodem, tak potrzebnym po czasach epidemii, będą smakować sokiem z malin i będziemy je wspominać długo i z uśmiechem. Bo wymarzone wakacje w Polsce będą po prostu szczęśliwe.