Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 21, 2019 in Beauty, Zdrowie |

Bezpieczna opalenizna

Bezpieczna opalenizna

O szkodliwym wpływie promieni słonecznych na skórę słyszy się bardzo dużo. Nadmierne opalanie wyrządza naszej skórze wiele złego. Promieniowanie UVA i UVB uszkadza DNA skóry, więc bezpośrednio przyczynia się między innymi do fotostarzenia, a w najgorszym wypadku do powstania zmian nowotworowych.

 

Istnieją bezpieczne sposoby na to, aby piękną, wakacyjną opaleniznę mieć przez cały rok. I nie potrzeba w tym celu regularnie odwiedzać solarium. Produktem, który pozwoli nam uzyskać bezpieczną opaleniznę jest balsam brązujący. Jest to środek kosmetyczny delikatniejszy niż samoopalacz, który pozwoli nam w subtelny i delikatny sposób uzyskać ciemniejszy odcień skóry.

 

Dzięki specjalnej formule, zawierającej dodatkowo składniki odżywcze i nawilżające, nasza skóra nabierze jędrności i sprężystości. Przed użyciem balsamu polecamy wykonać dokładny peeling całego ciała, aby pozbyć się martwego naskórka. Dzięki temu unikniemy powstania nieestetycznych plam i zacieków oraz przedłużymy trwałość naszej opalenizny. Warto również korzystać z tego kosmetyku, kiedy chcemy przedłużyć wakacyjną opaleniznę.