Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 3, 2018 in Beauty |

Zdejmowanie tipsów żelowych. Piękne paznokcie bez wysiłku – paznokcie żelowe francuski

Zdejmowanie tipsów żelowych. Piękne paznokcie bez wysiłku – paznokcie żelowe francuski

Kobiety chcą ładnie wyglądać w każdym momencie. Wygląd zewnętrzny jest dla nich bardzo ważny. Dbają o ciało, włosy, twarz, a także o paznokcie. O paznokciach nie można zapominać, bo często zwracają one na siebie uwagę otoczenia.

paznokcie żelowe francuski

Nie każdy może się pochwalić pięknymi, zdrowymi i zadbanymi paznokciami. Wiele kobiet ma problem z łamliwością i kruchością paznokci. Dlatego też w salonach kosmetycznych można skorzystać z ciekawej propozycji, jaką są paznokcie żelowe francuski. To stylizacja paznokcie na żelach, czyli bardzo trwałym materiale, które stylizuje się na modłę francuską, z białymi końcówkami. Ten styl nigdy nie wychodzi z mody, jest już modny od wielu lat, bo zawsze ładnie się prezentuje. Jest też bardzo elegancki i gustowny, pasuje na różne okazje i także na co dzień.

zdejmowanie tipsów żelowych

W usługach salonu kosmetycznego, można również znaleźć propozycję zdejmowanie tipsów żelowych. Samemu nie można takiego zabiegu wykonywać, bo można w ten sposób zniszczyć sobie płytkę paznokcia. A zabieg wykonywany w salonie, jest w pełni bezpieczny dla paznokci. Stosuje się przy tym takie kosmetyki, które nawilżają i chronią dłonie.