Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on gru 6, 2021 in Beauty |

Citizen, Tissot, Timex – zegarki klasy Premium

Citizen, Tissot, Timex – zegarki klasy Premium

Luksusowe zegarki znajdziemy w ofercie wielu marek – nie tylko szwajcarskich, mimo że słyną one z doskonałej jakości oraz precyzji. Flagowe kolekcje zegarków wyróżniające się wykonaniem, dokładnością oraz wzornictwem znajdziemy w portfolio różnych producentów – jak m.in. Tissot, Citizen czy Timex. Zegarki te będą symbolem prestiżu oraz pozycji społecznej, a także doskonałym dopełnieniem stylizacji.

Timex – zegarki luksusowe klasy Premium

Timex rozpoczął swoją działalność w 1950 roku. Na początku lat 60. aż jeden na trzy sprzedane zegarki były produkowane przez tę firmę. Sukces był zaskoczeniem dla samych właścicieli, dlatego w 1969 roku zmieniono nazwę na Timex Corporation i zaczęto mocno rozwijać nowy brand. Aktualnie siedziba firmy jest w Middlebury w stanie Connecticut.

Timex Corporation to najstarsza marka amerykańska produkująca zegarki. Timex cały czas poszerza swoją ofertę o nowe modele i zyskuje coraz większą popularność. To ważna konkurencja dla manufaktur szwajcarskich oraz brandów japońskich.

Tissot – popularne zegarki szwajcarskie

Marki Tissot nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych brandów szwajcarskich. Zegarki tego producenta wyróżnia innowacyjność, doskonałe mechanizmy Swiss Made, precyzja oraz ponadczasowe wzornictwo. Warto dodać także, że Tissot proponuje zegarki niemal na każdą kieszeń, w ofercie znajdziemy także modele za bardzo przystępne pieniądze. Jakość zbudowana na tradycyjnych wartościach oraz atrakcyjna cena sprawiają, że Tissot od lat cieszy się mocną pozycją w branży.

Zegarki japońskie – Citizen

Możesz wziąć pod uwagę marki szwajcarskie lub amerykańskie – jak Tissot, Longines czy Timex. Zegarki nowoczesne i w niczym nieustępujące tym produktom, oferują jednak także producenci z Japonii – jak m.in. Seiko oraz Citizen.

Zegarki marki z Kraju Kwitnącej Wiśni to reprezentanci technologii oraz innowacji. Słyną też z oryginalnego stylu, mechanizmów solarnych, wytrzymałości i wydajności. Citizen ma na koncie wiele odkryć – to marka, która jako pierwsza wyprodukowała zegarek z tytanu, a także stworzyła pierwszy zegarek solarny.

Atlantic – szwajcarska sztuka zegarmistrzowska

To kolejna słynna marka szwajcarska, która oferuje ponadczasowe zegarki wysokiej jakości. Atlantic produkuje najwyższej klasy czasomierze już od ponad 100 lat i słynie z bezkompromisowego poziomu rzemieślniczego. Mają klasyczny i rozpoznawalny styl, szwajcarski mechanizm ETA lub legendarny ETA Valjoux 7750, a także gwarantują sprawdzoną niezawodność.