Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 1, 2020 in Beauty |

Proste kroki do zwiększenia swojej atrakcyjności

Proste kroki do zwiększenia swojej atrakcyjności

Uroda to kwestia gustu. Każdy z nas ma konkretne upodobania, jeśli chodzi o atrakcyjność drugiej osoby, dzięki czemu na świecie jest tak duża różnorodność i niepowtarzalność wyglądu ludzi. Na atrakcyjność bardzo duży wpływ ma symetria oraz proporcjonalność. To one w znacznym stopniu kreują nasze gusta i sprawiają, że druga osoba nam się podoba lub nie. Ludzkość od wieków próbuje poprawiać swoją atrakcyjność poprzez odpowiedni makijaż, fryzurę, ubiór, wygląd sylwetki czy wreszcie zapach. Jak możemy sami zwiększyć swój seksapil bez zbyt dużej ingerencji w urodę?

 

Kolor ma znaczenie

 

Wiele badań naukowych potwierdziło, że duży wpływ na atrakcyjność fizyczną ma kolor czerwony, który jest symbolem płodności. Dlatego kobiety świadome swojej seksualności często decydują się na założenie na randkę czerwonej sukienki, szpilek czy pomalowania ust szminką w kolorze karminowym.

 

Kobiece kształty

 

Kolejne badania pokazują, że zaokrąglone kształty kobiecego ciała są według mężczyzn dużo bardziej pociągające niż pozbawiona tłuszczu i mięśni sylwetka. Kobiety o bujnych kształtach nie powinny zatem ukrywać tych atutów, lecz je subtelnie eksponować. Dopasowując odpowiedni strój do swojego typu sylwetki można w prosty sposób tak wymodelować swoje ciało, aby właśnie nasze krągłości stały się bardziej widoczne, a to, co wprawia nas w kompleksy – ukryte. Pełne piersi, szerokie biodra, wystające pośladki to kwintesencja kobiecości.

 

Piękny uśmiech

 

Zdrowe, równe i białe zęby to niesamowity atut, który może przyćmić inne niedoskonałości urody. Mężczyźni zwracaja uwagę właśnie na zęby, a kobiety o pięknym uśmiechu chętniej też się uśmiechają, co dodatkowo dodaje im punktów atrakcyjności. Jeśli więc chcemy zwiększyć swój seksapil, warto zainwestować w uśmiech: prostowanie zgryzu i wybielanie z pewnością nam sie opłaci.

 

Wysoki głos

 

Panie posiadający wyższy ton głosu postrzegane są jako bardziej atrakcyjne. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że często zupełnie podświadomie podwyższa ton głosu, gdy chce wpłynąć na drugą osobę: na przykład załatwiając jakąś sprawę w urzędzie czy podczas rozmowy przez telefon. To naturalny, psychologiczny trik, który działa również w kontaktach męsko-damskich. Jeśli więc dysponujemy niskim głosem, warto popracować nad jego modulacją, aby brzmiał na nieco wyższy.

 

Feromony

Fenomen feromonów znany jest od tysięcy lat. Feromony to naturalne związki występujące w naszym organizmie, które wydzielane są w określonych sytuacjach i przez określone gruczoły. Kobiece feromony najintensywniej wydzielane są w okresie owulacji, co ma być dla osobnika płci przeciwnej zachętą do kopulacji, gdyż właśnie w tym czasie kobieta jest najbardziej płodna.

Intensywność wydzielania feromonów przez nasz organizm nie jest jednakowa u każdego i jest to związane z indywidualnymi uwarunkowaniami biologicznymi. Natomiast na rynku istnieją specjalne perfumy z feromonami damskie, które mają dokładnie takie samo działanie jak te naturalne. Taki zakup to doskonała inwestycja, jeśli jesteśmy na etapie poszukiwania partnera i zależy nam na przyciąganiu uwagi mężczyzn, spośród których możemy wybrać osobnika, który spełni nasze oczekiwania.

Tych kilka prostych trików to świetna recepta na poprawę atrakcyjności.

Artykuł napisany we współpracy z serwisem zycienaszczycie.pl.