Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 23, 2020 in Beauty |

Jaką frezarkę do paznokci wybrać?

Jaką frezarkę do paznokci wybrać?

Frezarka do paznokci to wielofunkcyjne urządzenie stosowane do przygotowania paznokci do manicure i pedicure. Frezarki stosowane są najczęściej w zakładach kosmetycznych, ale również do użytku domowego. Przy pomocy frezarki można skrócić paznokcie, nadać im pożądany kształt, przygotować płytkę paznokci do nałożenia lakieru. W takim razie, jaką frezarkę do paznokci wybrać i jaka ją stosować.

Co znajdziemy w zestawie

W zestawie z frezarką możemy znaleźć frez mandrel, na który można nałożyć nakładkę ścieralną o dowolnej gradacji. Frez cylinderyczny, który służy do skracania paznokci, nadawania im kształtu. Frez stożek przydatny jest do piłowania zrogowaciałych paznokci. Frez wrzeciono służy do precyzyjnego usuwania żelu, matowienia tipsa. Frez igła służy do ściągania żelu, akryli ozdób lub innych precyzyjnych prac przy stylizacji paznokci.

Na co należy zwrócić uwagę

Frezarka powinna być wygodna w użyciu, dopasowana do ręki. Ważne jest, aby nie była zbyt ciężka, ponieważ może utrudnić precyzyjne zabiegi stylizacji paznokci. Wygoda użycia – głowica frezarki powinna być dopasowana do twojej ręki. Istotna jest jej waga-zbyt ciężka głowica sprawi, że wykonywanie zabiegów stylizacji paznokci będzie męczące. Zwróć także uwagę na długość i grubość kabla. Bardzo gruby kabel również jest ciężki, a zbyt krótki utrudnia pracę. Podczas zabiegów piłowania paznokci, zdejmowania lakieru ulatniają się różne drobnoustroje. Warto zadbać o pochłaniacz pyłu, ja opcja występuje w drogich urządzeniach. Ważne są parametry urządzenia, moc i ilość obrotów na minutę. Przy słabym sprzęcie stylizacja paznokci będzie żmudnym zajęciem. Im sprzęt ciszej pracuje, tym praca jest przyjemniejsza dla użytkownika. Frezarkę możemy kupić w przedziale cenowym 30-1000 złotych.

Polecana frezarka

Wśród polecanych modeli frezarek znajduje się frezarka nail master. Waży on ok. 128 g. Frezarka posiada regulację obrotów od niskich do wysokich. Frezarka nail master nie pracuje głośno, jest łatwa w czyszczeniu. W zestawie znajdują się frezy uniwersalnej średnicy.Frezarka nail master opinie użytkowników, są podzielone, jak każdy produkt posiada ona swój wady i zalety.