Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 25, 2018 in Inne |

Chow Chow, pies z fioletowym językiem.

Chow Chow, pies z fioletowym językiem.

Chow Chow, rasa psa o wyjątkowo grubym futrze.

Pies o wyjątkowo łagodnym wyglądzie. Pokryty w 99% miękką sierścią. Barwa futra czworonoga wpada w czerń, rudość i inne. Najbardziej znany jego kolor to rudy. Ogon jego jest zaokrąglony i zawinięty na tułowiu. Ogromny pies z krótkimi nóżkami i krótkim pyszczkiem. Jego język jest zupełnie fioletowy w przeciwieństwie do innych psów. Gruba gęsta sierść widoczna w każdym najbardziej trudnym miejscu. Uszy są zakryte rudym futerkiem, jak również małe krótkie nóżki i dolna część. Chow Chow to niezwykle kudłaty futrzak na czterech łapach.

Szkolenie i stopień łagodności u chow chow.

Rasa chow chow wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Od młodego szczenięcia należy już wymagać pewnych rzeczy i uczyć. Warto zainwestować w tego rodzaju rasę. Prezentuje się ona niezwykle, pies o interesującym wyglądzie. Posiadanie jego w swoim domu to coś niezwykłego. Chow chow opolskie w cenie, oferowany na stronach internetowych w tym rejonie.
Sugerując się kupnem psa należy wiedzieć do jakiego wzrostu urośnie szczenię. I o jakiej masie będzie w efekcie końcowym. Jeśli sobie w ogóle poradzimy z jego utrzymaniem, i czy wytrzymamy tego ogromnego czworonoga w domu. Duże psy są zupełnie inne, niż małe pieski, prawie niewidoczne w domu. Duży pies to i duży wydatek, większa ilość pokarmu spożywanego w miesiącu, jak i szereg innych elementów. Warto o opiece chwo chow zaczerpnąć wiedzy z książek, z internetu by zwierze czuło się dobrze.